Bu kurs size Hunter’ın bireysel ve ticari rotor serisi hakkında bilgi vermek üzere hazırlanmıştır. İki bölümden oluşan sunum size PGJ, PGP-ADJ, PGP Ultra, I-20, I-25, I-40 ve I-90 rotorlarının özelliklerini sunar. 

Bu kurs size Hunter’ın Sprey Gövde ve Nozul serisine genel bakış sağlar.

Benzersiz, çoklu yörüngeye sahip dönen akış ile su tasarruflu sonuçlar ortaya koyan MP Rotator,

Hunter Vanalarına ait kurs size bireysel ve ticari uygulama ihtiyaçlarına karşılık veren Hunter’ın dayanıklı ve güvenilir vana ürünleri hakkında bilgi vermek üzere hazırlanmıştır.

Hunter bireysel kontrol üniteleri olarak X-Core, XC Hybrid, Pro-C, PCC, Pilli Kontrol Üniteleri ve Uzaktan Kontrol ürünlerini sunar.

Hunter ticari kontrol üniteleri olarak I-Core, ACC ve her iki ürün için de Çift Kablo teknolojili ürünlerini sunar.

Hunter uzaktan kontrol üniteleri Roam ve Roam XL ürünlerinden oluşmaktadır.

Hunter Pilli Kontrol Üniteleri serisi Node, WVC/WVP ve XC Hybrid kontrol ünitelerini içerir. Bu kurs pilli kontrol ünitelerinin özelliklerinin ve avantajlarının üzerinden geçer.


Hunter sensör serisi herhangi bir kontrol ünitesi için mükemmel bir eklentidir.  Hunter sensörleri Solar Sync, HFS, Rain-Clik, Mini-Clik, Soil-Clik ve fazlasını içerir.  Bu kurs Hunter sensörlerinin özelliklerinin ve avantajlarının üzerinden geçer.

Bu kurs PLD, Nokta Kaynaklı Emitörler, Mikro Spreyler, Damlama Kontrol Bölgesi Kitleri, Kök Bölgesi Sulama Sistemi (RZWS), Boru ve fazlasının üzerinden geçer.